OKUYUCU TEMSİLCİSİNDEN Mega Beyin ve Kişisel Gelişim Dergisi - Mega Beyin Dergisi ve Kişisel Gelişim Full view

OKUYUCU TEMSİLCİSİNDEN

OKUYUCU TEMSİLCİSİNDEN…

Merhaba Sevgili Okurumuz,

Dergi yönetimi aldığı bir kararla, Mega Beyin’i bu sayıdan itibaren elektronik ortamda hazırlamayı planladı. Elinizde değil ama önünüzdeki bu dergiyi elinize de alabilirsiniz. Yani renkli ve formatına uygun profesyonel çıktı ile dergiyi sanal olarak değil, somut olarak da elinize alabileceksiniz.

Malum piyasa koşularında, kâğıtlar Euro cinsinden hesap ediliyor ve derginin baskı maliyetleri ortaya çıkıyor. İlk bastığımız sayı ile son bastığımız sayı arasında da maliyet bakımından fark oldukça büyüktü. Bunları tabi fiyatlara yansıtmadık. Ancak abone sayımız artmış olsa da dergiyi basarak size ulaştırmada yeterli sayıya ulaşamadık. Bu nedenle yönetim de dergiyi hardcopy adını verdiğimiz baskı yerine elektronik dergi olarak çıkarmaya karar verdi.

Bu arada www.megabeyin.com sitemiz hem e-dergi olarak ve hem de her bir yazıyı bağımsız bir yazı olarak yayınlamaya devam edecek. Sitemizi takip etmenizi, yayınlanan makalelerden, beyin ve öğrenmeye dair güncel ve bilimsel son gelişmelerden haberdar olmanızı diliyoruz.

Bizimle kalın; esen kalın.

Hale Duyar

Okuyucu Temsilcisi

Yorumlar

yorum

YAZAN megabeyin

Yazar hakkında kısa bilgi

 

md-small Melik Duyar’ın ücretsiz 7 Elektronik Beyin Eğitimi programına katılmak için, buraya tıklayın.
Melik Duyar’ın ücretsiz 6 Elektronik Hızlı Okuma programına katılmak için, buraya tıklayın.
Melik Duyar’ın ücretsiz "Mega Hafıza" dergisinin adresinize gönderilmesi için, buraya tıklayın.

Benzer Makaleler