Melik Duyar’a Marka ödülü melik duyar brand laureate'dan uluslararası marka şahsiyet ödülü aldı Full view

Melik Duyar’a Marka ödülü

Melik Duyar – Dünya çapında saygın bir yeri olan The Brand Laureate Vakfı tarafından 2015 yılı Uluslararası Marka Şahsiyet Ödülü Melik Duyar’a verildi.  Mega Hafıza™ ve MEMORIAD™ gibi bir çok marka şirketler topluluğunun kurucusu ve Girişimci Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar, Dünya Beyin Sporları ve Beyin Eğitimi alanlarında tüm dünyada yaptığı olağanüstü katkılarından dolayı The Brand Laureate Vakfı tarafından 2015 yılı “Uluslararası Marka Şahsiyet Ödülü”ne layık görüldü.

Dünyada bir ilk olma özelliği olan The Brand Laureate Vakfı, başta Asya Pasifik ülkeleri olmak üzere, tüm dünyada girişimci marka uygulamalarını ve marka standartlarını geliştirmeyi ve farklı sektörlerdeki girişimcileri yüreklendirmeyi amaçlayan bir kuruluş. Ödül girişimcilere dünya çapında bir marka yaratmış olmaları nedeniyle verilmektedir. Sınırlı sayıda başarılı markaların kurucularına verilen ödül, şimdiye kadar aralarında Steve Jobs, John Maxwell, Mark Zuckerberg gibi girişimcilerin de yer aldığı kişilere verildi.

The BrandLaureate Vakfı tarafından Melik Duyar’a verilen “Melik Duyar’a Uluslararası Marka Şahsiyet Ödülü” ile ilgili aşağıda verilen film Melik Duyar ile ilgili öne çıkan bazı özellikleri ortaya koymaktadır.

The BrandLaureate Vakfının bir markaya ve girişimcisine ödül vermesi demek, o markanın başarısını, değerini, gücünü, karakterini ve kendi sektöründe en iyi marka olduğunu tüm dünyaya ilan etmek anlamına geliyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.thebrandlaureate.com

Yorumlar

yorum

YAZAN Mega Beyin Araştırma Grubu

Yazar hakkında kısa bilgi

 

md-small Melik Duyar’ın ücretsiz 7 Elektronik Beyin Eğitimi programına katılmak için, buraya tıklayın.
Melik Duyar’ın ücretsiz 6 Elektronik Hızlı Okuma programına katılmak için, buraya tıklayın.
Melik Duyar’ın ücretsiz "Mega Hafıza" dergisinin adresinize gönderilmesi için, buraya tıklayın.

Benzer Makaleler