• Ana Sayfa  /
  • Genel   /
  • Yaratıcı Düşünme ve Dans Bir Araya Gelirse
Yaratıcı Düşünme ve Dans Bir Araya Gelirse Yaratıcı Düşünme ve Dans Full view

Yaratıcı Düşünme ve Dans Bir Araya Gelirse

Yaratıcı düşünme ve dans – Bu dansçı çiftin dansı başka hiçbir dansçınınkine benzemiyor. İzleyince ne kadar harika olduğuna şahit olacaksınız. “Yaratıcı Düşünme” ve “Dans” ifadelerini ancak burada izleyeceğiniz bir dans bir araya getirebilirdi.

İzlediğimde işte inovasyon ve yaratacı düşünme dedim kendi kendime. Yeni bir bakış, yeni bir uygulama ve yeni bir değer. Başkalarının düşünmediği şeyler. Çoğu zaman düşünmek işin kolay tarafı, ama uygulamak emek ve risk gerektiriyor. Bu çalışmanın da çok muhteşem bir emek ve düşünce ürünü olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor.

Öyle görünüyor ki bu dansçılar hakemlerin beklentisini çok açık farkla aşmışlardı. Hakemler alkışlamak için ayağa kalkmaktan kendilerini alamadılar. Kalabalık coşkuyla onları alkışlıyor. Onların adı Nino ve Violet. Hollanda’dan iki dansçı. Sadece dansçı değiller yaratıcı düşünme ve inovasyon peşindeler. Yaptıkları şeyle kendi performanslarını, dans sanatını ve 3D (3-Boyut) teknolojisini bir araya getirmeyi çok iyi başarmış görünüyorlar.

Bu dansçı çifte yaratıcılığın sonsuz yolunda başarılar diliyorum. İyi seyirler…

DANS SANATI, PERFORMANS & YARATICI DÜŞÜNME EL ELE

Yorumlar

yorum

YAZAN Melik Duyar

 

md-small Melik Duyar’ın ücretsiz 7 Elektronik Beyin Eğitimi programına katılmak için, buraya tıklayın.
Melik Duyar’ın ücretsiz 6 Elektronik Hızlı Okuma programına katılmak için, buraya tıklayın.
Melik Duyar’ın ücretsiz "Mega Hafıza" dergisinin adresinize gönderilmesi için, buraya tıklayın.